PL

WITAMY U EKSPERTÓW
NA RZECZ ZDROWEGO KLIMATU W POMIESZCZENIACH

Cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o firmie WOLF GmbH z bawarskiego miasta Mainburg.

Jako jeden z czołowych dostawców systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jesteśmy w 100% PERFEKCYJNIE DOPASOWANI DO CIEBIE. A to oznacza, że chętnie pomożemy Ci w łatwy sposób dotrzeć do informacji, niezależnie od tego, czy chcesz się dowiedzieć więcej o naszej firmie, referencjach, pracy u nas, czy o nowościach WOLF.

CO POWINIENEŚ O NAS WIEDZIEĆ

Kim byliśmy, kim jesteśmy i za czym się opowiadamy - dowiedz się więcej o naszej historii - od urządzenia do osuszania chmielu w roku 1950 aż po naszą współczesną wizję optymalnego klimatu w pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej

WYBRANE PROJEKTY REFERENCYJNE PORTAL DOSTAWCÓW

 • Allianz Arena
  Monachium, Niemcy

  W ramach tego projektu firma WOLF wyposażyła całą Allianz Arenę w 54 centrale klimatyczne. Układy odzysku energii pozwalają na zaoszczędzenie ponad 3.200 ton CO2 w skali roku.

  Dowiedz się więcej

 • Europlaza Wiedeń
  Wiedeń, Austria

  O idealny klimat w pomieszczeniach biurowca Europlaza dba 13 centrali klimatyzacyjnych serii KG-Top firmy WOLF.

  Dowiedz się więcej

 • Academy of Art and Design
  Enschede, Holandia

  Akademię wyremontowano i wyposażono w kilka centrali klimatycznych WOLF, które teraz dbają o optymalny klimat w pomieszczeniach.

  Dowiedz się więcej

MATERIAŁY PRASOWE
DLA DZIENNIKARZY I PARTNERÓW

Na naszym portalu prasowym znajdziesz wszelkie informacje dotyczące komunikatów prasowych, pliki do pobrania, a także dane kontaktowe właściwych osób w firmie WOLF.

Wkrótce więcej informacji