PL

CO POWINIENEŚ O NAS WIEDZIEĆ

Jako jeden z czołowych dostawców systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych jesteśmy perfekcyjnie dopasowani do Ciebie.

Firma Wolf pochodzi z Mainburga, ale z 9 spółkami zależnymi i 60 partnerami sprzedażowymi na całym świecie działamy równocześnie na arenie międzynarodowej, w tym od ponad 20 lat w Polsce. Urządzenia grzewcze i klimatyzacyjne firmy WOLF spotkasz na całym świecie. Wspieramy projektantów, instalatorów i klientów końcowych w całościowym projektowaniu w dziedzinie ogrzewania, instalacji solarnych, klimatyzacji i wentylacji. Krótko mówiąc: dbamy o optymalny klimat w pomieszczeniach - od domów jednorodzinnych i wielorodzinnych aż po biurowce i obiekty przemysłowe.

JESTEŚMY TWOIM EKSPERTEM
W KWESTIACH KLIMATU W POMIESZCZENIACH

Potrzeba ciepła, wody i powietrza towarzyszy człowiekowi od początków ludzkości. Tworzymy warunki ku temu, żebyś w XXI wieku mógł się cieszyć optymalnym klimatem w swoim domu. Dowiedz się więcej o marce WOLF oraz o tym, w jaki sposób może poprawić swój komfort życia.

Dowiedz się więcej

WOLF W POLSCE

Na naszym rodzimym rynku nasze produkty można znaleźć w sieci dystrybucji zlokalizowanej na terenie całej Polski. Skontaktuj się z działem obsługi klienta lub Regionalnym Inżynierem Sprzedaży, by uzyskać szczegółowe informacje. 

Kontakt

WOLF NA ŚWIECIE

Znajdź nasze spółki zależne lub partnerskie w ponad 50 krajach na świecie.

WOLF na świecie

NASI SPECJALIŚCI OD KOGENERATORÓW

Poznaj nasze wysoce wyspecjalizowane firmy zależne, zajmujące się kogeneracją.

Przejdź na stronę WOLF Power Systems

FIRMA WOLF JEST PRZEDSIĘBIORSTWEM GRUPY CENTROTEC SE

Dowiedz się więcej o naszej spółce matce, CENTROTEC SE. To przedsiębiorstwo jest reprezentowane w ponad 50 krajach i specjalizuje się w energooszczędnych technikach instalacyjnych.

Przejdź do strony Centrotec SE

Znajdź dystrybutora WOLF w swojej okolicy

Znajdź dystrybutora urządzeń WOLF

Znajdź najbliższego dystrybutora