PL

Naturalne ciepło w Twoim domu

Zastanawiasz się jak wybrać nowoczesne i energooszczędne ogrzewanie albo wentylację do Twojego domu? Potrzebujesz solidnych rozwiązań, które zadbają o komfort i zdrowie domowników na długie lata? Poznaj markę Wolf i nasze urządzenie, które dostarczą naturalne ciepło.

Dlaczego warto wybrać WOLF

25 lat doświadczenia

Marka WOLF istnieje od lat 60-tych XX wieku. W Polsce zdobywamy doświadczenie od 25-ciu lat. Nasi klienci nie muszą się martwić, czy za rok lub dwa dokupią element serwisowy. Byliśmy, jesteśmy i będziemy dla Was. 

Kompleksowa oferta

WOLF to jeden z niewielu producentów oferujących:

  • ogrzewanie (kocioł, pompa ciepła)
  • domowa wentylacja
  • sterownik do zarządzania urządzeniami.

Dzięki temu montażem, uruchomieniem i późniejszym corocznym przeglądem serwisowym urządzeń zajmuje się jedna firma. Ty oszczędzasz czas i pieniądze. 

Niemiecka jakość

Urządzenia WOLF są produkowane w fabryce w Mainburgu koło Monachium w Niemczech. I choć czas płynie to jednak określenie "made in Germany" nie traci na znaczeniu. Nadal to synonim długiego, dokładnego, przemyślanego procesu projektowego i produkcyjnego. Niezmiennie symbol trwałości, solidności i najwyższej jakości.

Dofinansowanie

Produkty Wolf spełniają kryteria programów rządowych i lokalnych, dzięki którym możesz uzyskać dofinansowanie na zakup urządzeń grzewczych i wentylacyjnych. Chcesz pozyskać środki z "Czystego Powietrza" albo "Mojego Ciepła"? Z Wolf to możliwe. 

Oszczędność

Czy na rachunkach za ogrzewanie da się oszczędzać? Wysokość rachunków zależy w dużej mierze od technologii urządzenia grzewczego. Jeśli postawicie na Wolf - urządzenia o najwyższych parametrach technicznych, konstruowanych solidnie na długie lata, to nie musicie się martwić. Nasze produkty projektujemy tak, by służyły efektywnie i ekonomicznie.    

5 lat gwarancji

Zakup systemu Wolf to 5 lat gwarancji na nasze urządzenia. Bez dodatkowych opłat i formalności. Wszystko, o czym musisz pamiętać, to regularnie, coroczne przeglądy, wykonywane przez autoryzowany serwis Wolf. 

Kotły, pompy ciepła, domowa wentylacja dla ciepła i świeżego powietrza w Twoim domu

Gazowe systemy grzewcze

Planujesz ogrzewanie gazowe? Sprawdź ofertę naszych kotłów kondensacyjnych. To najwyższa efektywność, solidność i elegancja w jednym. Co więcej nie potrzebujesz wcale dużo miejsca, bo stawiamy na kompaktowość. Poznaj nasze urządzenia. 

Pomy ciepła

Zdecydowałeś się na ogrzewanie pompą ciepła? Znakomicie! Teraz pora wybrać model. Poznaj możliwości wykorzystania ciepła z powietrza, gleby lub wody i znajdź rozwiązanie dla siebie. Sprawdź ofertę Wolf. 

Domowa wentylacja

Mechaniczna wentylacja to już standard w nowych budynkach. Świeże powietrze, odzysk ciepła i zdrowy klimat w Twoim domu - czy potrzeba czegoś więcej? Sprawdź, która z naszych jednostek wentylacyjnych będzie najlepsza dla Ciebie.

ZARZĄDZAJ ZDALNIE OGRZEWANIEM I WENTYLACJĄ

Chcesz włączyć ogrzewanie, bo wcześniej wracasz z zimowych ferii? A może szybko wywietrzyć, po intensywnym gotowaniu? Najprościej zrobić to przez aplikację Wolf SmartSet. Nie ważne, czy jesteś w domu, czy gdzieś daleko. Ty klikasz, a reszta dzieje się sama. Jak? Zobacz nasz film.