PL
  • Home
  • Technika grzewcza

Technika grzewcza

Sukces przede wszystkim

Portal dla profesjonalistów firmy Wolf zawiera wszystkie informacje przydatne w codziennej pracy dla profesjonalnego partnera firmy Wolf. Dotyczy to zarówno katalogów produktów, szerokiego zakresu usług serwisowych, profesjonalnych narzędzi, seminarium Wolf aż do szeregu gotowych plików do pobierania. Portal dla profesjonalistów Wolf jest do dyspozycji wszystkich wyspecjalizowanych partnerów firmy Wolf. W celu umożliwienia skorzystania z naszych cyfrowych usług, konieczne jest posiadanie loginu.

Sprawdzone promocje wracają tej jesieni

Nieważne który kocioł montujesz. Bez względu na to czy wolisz serię FGB, czy stawiasz na rozwiązania z rodziny kotłów CGB-2 (CGW-2, CGS-2, CSZ-2) nie zostawimy Cię z pustymi rękami. Do każdego z tych urządzeń otrzymasz gratis w postaci sprawdzonych elementów instalacyjnych - niezbędnych w Twojej pracy.

Zasady naszej promocji są proste.

  • Kup kocioł Wolf z rodziny CGB-2 (do mocy 24kW), CGS-2, CGW-2, CSZ-2 lub pakiet systemów Wolf opartych na bazie tych urządzeń, a otrzymasz GRATIS zestaw do zabezpieczenia kotła przed zanieczyszczeniami z instalacji składający się z: kompaktowego, magnetycznego filtra MagnaClean Atom (separatora zanieczyszczeń) marki Adey, śrubunku ¾”, nypla ¾", uszczelki, oraz instrukcji.
  • Kup kocioł Wolf z rodziny FGB lub pakiet systemów Wolf opartych na bazie tych urządzeń, a  otrzymasz GRATIS zestaw zaworów kulowych, kątowych serii Eryk 2 x ½’, 1 x ¾”, 1 x ¾” z filtrem antykamiennym i zaworem zwrotnym marki Calido, przeznaczony do podłączenia kotłów wiszących c.o. i c.w.u.

5Promocja dotyczy zamówień składanych u Dystrybutorów marki Wolf w dniach 13.09.2021 - 30.11.2021 lub do wyczerpania limitu zestawów promocyjnych.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapytaj Regionalnego Inżyniera Sprzedaży.

Regulamin promocji dostępny tutaj.

WOLF DO POBRANIA

Gdy potrzebujesz wiedzy z dokumentacji technicznej
WOLF_Profi_Einstieg_Downloads.jpg

W obszarze pobierania udostępniliśmy wszystkie ważne dokumenty dotyczące produktów i systemów firmy WOLF, a także ważne dyrektywy VDI. W tej części znajdują się wszystkie materiały przydatne w pracy, takie jak cenniki, katalogi DataNorm, oprogramowanie, ilustracje, symbole, a nawet certyfikaty.

Do pobrania

SERWIS WOLF -
WYRAŹNA PRZEWAGA BIZNESOWA

WOLF_Profi-Einstieg_Service.jpg

Zamieszczone w naszej części serwisowej pomocne informacje ułatwiają codzienną działalność. Oferujemy wszystko, czego wymagać można od kompetentnego serwisu. Dotyczy to zarówno serwisu fabrycznego, aplikacji serwisowych, gwarancji systemowej WOLF, nowości serwisowych, list kontrolnych, protokołów uruchomienia lub poszukiwania dystrybutorów.

AKADEMIA DOPASOWANA DO CIEBIE OFERTA SZKOLENIOWA

AKADEMIA WOLF to miejsce, gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zostań członkiem Akademii WOLF i sprawdź pakiet swoich korzyści.

więcej...

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM PARTNEREM HANDLOWYM?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Prosimy o złożenie wniosku o rejestrację lub o kontakt z najbliższym Regionalnym Inżynierem Sprzedaży WOLF. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących korzyści biznesowych wynikających z partnerstwa handlowego.