PL
  • Home
  • Technika grzewcza

Technika grzewcza

Sukces przede wszystkim

Portal dla profesjonalistów firmy Wolf zawiera wszystkie informacje przydatne w codziennej pracy dla profesjonalnego partnera firmy Wolf. Dotyczy to zarówno katalogów produktów, szerokiego zakresu usług serwisowych, profesjonalnych narzędzi, seminarium Wolf aż do szeregu gotowych plików do pobierania. Portal dla profesjonalistów Wolf jest do dyspozycji wszystkich wyspecjalizowanych partnerów firmy Wolf. W celu umożliwienia skorzystania z naszych cyfrowych usług, konieczne jest posiadanie loginu.

Nowe stawki za montaż i pierwsze uruchomienie pomp ciepła

Zarabiaj z Wolf

Zaczynamy z pompą! 

Od 1-go kwietnia 2019 rozpoczynamy nowy rozdział w historii pomp ciepła Wolf na polskim rynku. Wiemy, że to kierunek w którym rozwija się świat, i w którym rozwija się nowoczesny instalator. Dlatego oferujemy nie tylko wysokiej jakości produkt ale także nową ścieżkę szkoleniową dla serwisantów pomp ciepła Wolf oraz wprowadzamy nowe stawki za montaż i pierwsze uruchomienie. Jakie to stawki? Warte $$$$ uwagi :)

Bo jak zaczynać - to z pompą!

Chcesz poznać szczegóły? Napisz: pompy@wolf-polska.pl lub zadzwoń 664-027-592

Bezpieczeństwo w pakiecie Separator zanieczyszczeń gratis

Separator zanieczyszczeń gratis

Kierując się naszym przesłaniem "Wolf dla Instalatorów" przygotowaliśmy kolejną promocję z urządzeniami Wolf. Tym razem do każdego kotła kondensacyjnego serii CGB-2, CGS-2, CGW-2 i CSZ-2 lub pakietu na bazie tych kotłów dołączamy gratisowo magnetyczny separator zanieczyszczeń ze specjalnej limitowanej serii brytyjskiego producenta Adey. By-pass separatora umożliwia włączenie trybu obejścia na czas serwisowania, a neodymowy magnes sprawia, że nawet najmniejsze zanieczyszczenia zostaną wychwycone. Poza samym separatorem w komplecie otrzymujecie zestaw niezbędnych przyłączy oraz klucz. Zamontowanie separatora zabezpiecza kocioł przed zanieczyszczeniami z instalacji wpływając w ten sposób na żywotność kotła i całej instalacji. Promocja dotyczy urządzeń zakupionych od 15/04/2019 do 31/10/2019.

Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Regionalnym Inżynierem Sprzedaży lub z działem handlowym.      

WOLF DO POBRANIA

Gdy potrzebujesz wiedzy z dokumentacji technicznej
WOLF_Profi_Einstieg_Downloads.jpg

W obszarze pobierania udostępniliśmy wszystkie ważne dokumenty dotyczące produktów i systemów firmy WOLF, a także ważne dyrektywy VDI. W tej części znajdują się wszystkie materiały przydatne w pracy, takie jak cenniki, katalogi DataNorm, oprogramowanie, ilustracje, symbole, a nawet certyfikaty.

Do pobrania

SERWIS WOLF -
WYRAŹNA PRZEWAGA BIZNESOWA

WOLF_Profi-Einstieg_Service.jpg

Zamieszczone w naszej części serwisowej pomocne informacje ułatwiają codzienną działalność. Oferujemy wszystko, czego wymagać można od kompetentnego serwisu. Dotyczy to zarówno serwisu fabrycznego, aplikacji serwisowych, gwarancji systemowej WOLF, nowości serwisowych, list kontrolnych, protokołów uruchomienia lub poszukiwania dystrybutorów.

AKADEMIA DOPASOWANA DO CIEBIE OFERTA SZKOLENIOWA

AKADEMIA WOLF to miejsce, gdzie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zostań członkiem Akademii WOLF i sprawdź pakiet swoich korzyści.

więcej...

NIE JESTEŚ JESZCZE NASZYM PARTNEREM HANDLOWYM?
ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ

Prosimy o złożenie wniosku o rejestrację lub o kontakt z najbliższym Regionalnym Inżynierem Sprzedaży WOLF. Chętnie udzielimy wszelkich informacji dotyczących korzyści biznesowych wynikających z partnerstwa handlowego.