PL

Akademia WOLF

Zapisz się na szkolenie

Kliknij obrazek powyżej, aby przejść do strony zapisów na szkolenia Wolf.

  • Każdy produkt: kocioł, pompa, rekuperacja;
  • każdy typ: autoryzacyjne, handlowe, produktowe;
  • każda forma: stacjonarnie i online! Sprawdź nas!

AKADEMIA WOLF WYŻSZY POZIOM WIEDZY

AKADEMIA WOLF to bogaty program szkoleniowy i najlepsi wykładowcy. Dzięki Akademii powiększysz swoją wiedzę, zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swoje możliwości.

Kompetencje i wiedza są niezbędne w odniesieniu sukcesu, szczególnie w obliczu coraz szybciej zmieniających się technologii.

Nowoczesne systemy grzewcze, czy wentylacyjne wymagają o wiele więcej, niż tradycyjne umiejętności montażu. Przyszłość należy do specjalistów w dziedzinie przyjaznych dla środowiska naturalnego, oszczędnych systemów ogrzewania i wentylacji. Oprócz rozwiązań technicznych, ciągłym zmianom ulegają także zasady konstrukcyjne, dyrektywy i programy wsparcia. Wychodząc naprzeciw tym zmianom stworzyliśmy AKADEMIĘ WOLF, w ramach której zapraszamy na praktyczne szkolenia w dziedzinie systemów grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i solarnych. W Akademii przekazujemy także najnowszą wiedzę dotyczącą wymogów prawnych, norm i programów wsparcia.

Akademia WOLF jest dedykowana użytkownikom, konstruktorom, instalatorom systemów grzewczych, montażystom serwisowym, konstruktorom urządzeń, technikom, architektom i konsultantom w branży energetycznej. Wiedza jest przekazywana bezpośrednio przez specjalistów. 

Zostań członkiem Akademii WOLF, zapoznaj się z ofertą szkoleń i skorzystaj z naszej wiedzy.

Szkolenia z techniki grzewczej i wentylacyjnej

Nasza aktualna oferta szkoleniowa zawiera szkolenia dostosowane do potrzeb klientów. Proponujemy między innymi seminaria dotyczące tematów: Olejowe i gazowe urządzenia grzewcze, pompy ciepła, technika sterowania.

W razie pytań napisz do nas:

p.duraj@wolf-polska.pl

Szkolenia z klimatyzacji i wentylacji

Jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu wentylacji lub klimatyzacji? Skontaktuj się ze specjalistami WOLF, by ustalić termin i zakres szkolenia. 

Napisz do nas

 m.mista@wolf-polska.pl

Szkolenia dla projektantów

W Akademii WOLF szczególne miejsce przeznaczamy projektantom instalacji grzewczych. Szkolenia dla nich zawierają podstawowe, niezbędne do właściwego projektowania informacje i wytyczne stosowania dotyczące urządzeń - wybranych rodzajów kotłów grzewczych i współpracujących z nimi zbiorników – zasobnikowych podgrzewaczy c.w.u. i buforów oraz instalacji solarnych. Na szkoleniach uczestnicy otrzymują informacje o dostępnych materiałach i możliwościach programów wspomagających pracę projektanta.

Zostań członkiem Akademii WOLF i umów się na szkolenie

m.fraczek[at]wolf-polska.pl

Szkolenia PERFEKCYJNIE DOPASOWANE DO CIEBIE

Jeśli potrzebujesz indywidualnego dostosowania programu szkoleń lub chcesz by szkolenie zostało przeprowadzone w Twojej firmie - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Warunkiem jest zebranie odpowiednio licznej grupy osób do przeszkolenia.

Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z działem szkoleń lub Regionalnym Inżynierem Sprzedaży WOLF.

Kontakt