PL

Akademia WOLF

Zapisz się na szkolenie

Kliknij obrazek powyżej, aby się zapisać!

Szkolenia F-Gazy.

Szkolenie na tzw. F-gazy to niezbędne „pierwsze” uprawnienia, aby móc wykonywać instalacje z pompami ciepła (niehermetyczne splitowe pompy ciepła – podłączenie instalacji chłodniczej jednostki wewnętrznej z zewnętrzną) oraz prowadzić przeglądy i naprawy serwisowe.

Szkolenie jest dedykowane naszym obecnym Instalatorom i Serwisantom ale także tym, którzy na co dzień nie współpracują z Wolf. Prowadzący, to firma z uprawnieniami UDT do przeprowadzania szkoleń w zakresie chłodnictwa – F-gazy.

Zapraszamy wszystkich naszych Instalatorów - nie tylko tych którzy już instalują pompy ciepła i nie mają uprawnień, ale również tych którzy jeszcze nie instalują, nie wiedzą od czego zacząć - na kolejne edycje szkoleń. O nadchodzących terminach będziemy informować.

Miejsce szkolenia: Sala Szkoleniowa WOLF Sokołów

W związku z ważnymi informacjami dotyczącymi instalacji chłodniczych, przepisów itd. szkolenie jest dwudniowe zakończone egzaminem pisemnym oraz praktycznym.

Koszt szkolenia poniesiony przez uczestnika do firmy szkolącej – 1165,- PLN netto.

Dokładne informacje z numerem konta wyślemy w zaproszeniu do uczestnika szkolenia. Max. ilość uczestników szkolenia to 16 osób. Zapytania prosimy przesyłać mailowo do Piotra Duraja na adres: p.duraj@wolf-polska.pl

AKADEMIA WOLF WYŻSZY POZIOM WIEDZY DZIĘKI SZKOLENIOM

AKADEMIA WOLF to bogaty program szkoleniowy i najlepsi wykładowcy. Dzięki Akademii powiększysz swoją wiedzę, zdobędziesz nowe umiejętności i rozwiniesz swoje możliwości. Organizując program szkoleniowy Akademii, firma WOLF dowodzi pełnego zaangażowania w potrzeby klientów.

Kompetencje i wiedza są niezbędne w odniesieniu sukcesu handlowego, szczególnie w obliczu coraz szybciej zmieniających się technologii.

Nowoczesne systemy grzewcze, czy wentylacyjne wymagają o wiele więcej, niż tradycyjne umiejętności montażu. Przyszłość należy do specjalistów w dziedzinie przyjaznych dla środowiska naturalnego, oszczędnych systemów ogrzewania i wentylacji. Oprócz rozwiązań technicznych, ciągłym zmianom ulegają także zasady konstrukcyjne, dyrektywy i programy wsparcia. Wychodząc naprzeciw tym zmianom stworzyliśmy AKADEMIĘ WOLF, w ramach której zapraszamy na praktyczne szkolenia w dziedzinie systemów grzewczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i solarnych. W Akademii przekazujemy także najnowszą wiedzę dotyczącą wymogów prawnych, norm i programów wsparcia.

Akademia WOLF jest dedykowana użytkownikom, konstruktorom, instalatorom systemów grzewczych, montażystom serwisowym, konstruktorom urządzeń, technikom, architektom i konsultantom w branży energetycznej. Wiedza jest przekazywana bezpośrednio przez specjalistów. 

Zostań członkiem Akademii WOLF, zapoznaj się z ofertą szkoleń i skorzystaj z naszej wiedzy.

Szkolenia z techniki grzewczej i wentylacyjnej

Nasza aktualna oferta szkoleniowa zawiera szkolenia dostosowane do potrzeb klientów. Proponujemy między innymi seminaria dotyczące tematów: Olejowe i gazowe urządzenia grzewcze, pompy ciepła, technika sterowania.

W razie pytań napisz do nas:

p.duraj@wolf-polska.pl

Szkolenia z klimatyzacji i wentylacji

Jesteś zainteresowany szkoleniami z zakresu wentylacji lub klimatyzacji? Skontaktuj się ze specjalistami WOLF, by ustalić termin i zakres szkolenia. 

Napisz do nas

 m.mista@wolf-polska.pl

Szkolenia dla projektantów

W Akademii WOLF szczególne miejsce przeznaczamy projektantom instalacji grzewczych. Szkolenia dla nich zawierają podstawowe, niezbędne do właściwego projektowania informacje i wytyczne stosowania dotyczące urządzeń - wybranych rodzajów kotłów grzewczych i współpracujących z nimi zbiorników – zasobnikowych podgrzewaczy c.w.u. i buforów oraz instalacji solarnych. Na szkoleniach uczestnicy otrzymują informacje o dostępnych materiałach i możliwościach programów wspomagających pracę projektanta.

Zostań członkiem Akademii WOLF i umów się na szkolenie

m.fraczek[at]wolf-polska.pl

Szkolenia PERFEKCYJNIE DOPASOWANE DO CIEBIE

Jeśli potrzebujesz indywidualnego dostosowania programu szkoleń lub chcesz by szkolenie zostało przeprowadzone w Twojej firmie - jesteśmy do Twojej dyspozycji. Warunkiem jest zebranie odpowiednio licznej grupy osób do przeszkolenia.

Aby ustalić szczegóły skontaktuj się z działem szkoleń lub Regionalnym Inżynierem Sprzedaży WOLF.

Kontakt