PL

Aplikacje

WOLF Smartset:

Aplikacja WOLF Smartset to wygodne narzędzie do zdalnej obsługi urządzeń WOLF. Kilkoma kliknięciami na smartfonie, tablecie lub PC możesz regulować temperaturę, ustawiać tryb urlopowy lub tryb Party i dostosować parametry powietrza w domu idealnie do twojego trybu życia. Z WOLF Smartset odczytasz aktualny stan pracy urządzeń oraz masz pełen dostęp do kontroli i diagnostyki.

WOLF Service app:

Za pomocą aplikacji serwisowej WOLF szybko i wygodnie zamówisz części zamienne. Sprawdź przejrzysty katalog produktów i podzespołów oraz przeglądaj instrukcje produktów. Z Inspektorem kodów usterek od ręki zdiagnozujesz problem i znajdziesz sposób na jego rozwiązanie.

WOLF Smartscan app:

Dzięki aplikacji możesz łatwo zeskanować części systemu WOLF, oraz uzyskać niezbędne informacje dotyczące zakupu komponentów takich jak ogrzewanie, pompy ciepła, wentylacja, oraz wszystkie niezbędne akcesoria. Wystarczy zeskanować kod kreskowy numeru seryjnego. Ponadto dzięki tej aplikacji można szybko i łatwo zamówić 5-letnią gwarancję WOLF dla klienta końcowego.