PL

WOLF SmartHome
Właściwe rozwiązanie dla każdego użytkownika

SmartHome to zyskujące coraz większy rozgłos rozwiązanie, pozwalające na bezprzewodowe sterowanie domowego systemu automatyki za pomocą smartfona. System może być obsługiwany przez każdego użytkownika, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca.Zainteresowanie jest bardzo duże w szczególności w dziedzinie komfortowego sterowania i obsługi urządzeń grzewczych ze sterowaniem poszczególnych pomieszczeń.

WOLF Moduł obsługowy BM-2

Moduł obsługowy WOLF - Intuicyjny moduł obsługowy nowej generacji

Nowy moduł obsługowy WOLF BM-2 to klucz do skutecznego sterowania urządzeń grzewczych, solarnych i wentylacyjnych.

Wszystkie kotły kondensacyjne nowej generacji firmy WOLF mogą być wyposażone w komfortowy moduł obsługowy BM-2. System może być także wykorzystany jako zewnętrzne zdalne sterowanie mocowane na podstawie ściennej. Możliwe jest także zdalne sterowanie za pośrednictwem Apple iPhone i aplikacji „WOLF SmartSet”(wymagane zastosowanie modułu złącza WOLF LINK HOME).

Dalsze informacje

SmartHome dla wszystkich

Moduł złącz LAN/WLAN ISM7i, ISM7e oraz ISM8 dla wszystkich.

Teraz ogrzewanie to prawdziwa przyjemność. Moduł złącza firmy WOLF pozwala na włączenie systemu ogrzewania do sieci LAN lub WLAN.

Aby zapewnić bezpieczną komunikację przez internet, moduł złącza ISM7e łączy się po prostu z routerem DSL. Moduł ISM7i może być bezproblemowo podłączony do urządzeń BWL-1S, CGB-2, CGS-2, CGW-2, CSZ-2, MGK-2 oraz TOB. Wersja ISM7e jest przeznaczony dla modeli BM, CGB, CGG-2, CGU-2, COB, MGK, R2, R3 oraz R21. Przystosowany do integracji moduł złącz ISM9 jest przystosowany do łączności WLAN i do współpracy z siecią typu SmartHome.

Zachowaj pełną kontrolę nad urządzeniem z dowolnej lokalizacji.

Informacje

Aplikacja Smartset firmy Wolf pozwala wygodnie obsługiwać system grzewczy w połączeniu z modułem interfejsu ISM7i za pomocą smartfona niezależnie od obecnego miejsca pobytu. Aplikacja może zostać pobrana w App Store oraz w Google Play Store (tylko w połączeniu z modułem złącza ISM7i/ISM7e oraz modułem obsługowym BM-2).

Zalety

Korzyści ze stosowania aplikacji WOL SmartSet:

  • Łatwa i przejrzysta obsługa, pozwalająca na wybór odpowiedniego trybu pracy do panujących warunków otoczenia.
  • Indywidualne dostosowanie programów czasowych dla ogrzewania i ciepłej wody użytkowej umożliwia sterowanie systemem zgodnie z zapotrzebowaniem.
  • W przypadku zastosowania modułu solarnego, wskazanie „Wydajność solara” informuje o całkowitej wydajności systemu solarnego.
  • Wszystkie istotne temperatury i stany robocze na bieżąco wskazują stan systemu.
  • Aplikacja SmartSet gwarantuje natychmiastowe przesyłanie informacji o usterkach. Pojawiają się one na aktywnym wskaźniku komunikatów usterek.Skorzystaj z możliwości komfortowej obsługi systemu ogrzewania za pomocą smartfona. Aplikacja SmartSet jest dostępna dla systemów iOS & oraz Android. 

WOLF SmartHome

Indywidualne sterowanie za pomocą urządzenia wibutler i eksploatacji w jednym pomieszczeniu.

Urządzenia firmy WOLF umożliwiają stworzenie systemu typu SmartHome z urządzeniami różnych producentów w celu zwiększenia komfortu eksploatacji. Dzięki wyposażeniu w łączność radiową, moduł wibutler jest w stanie łączyć urządzenia różnych producentów. Pozwala to na centralne sterowanie całego domu za pośrednictwem jednej aplikacji.

Zalety systemu:

  • Wszystkie obszary funkcyjne urządzeń WOLF komunikują się za pośrednictwem jednego złącza z modułem wibutler: komunikacja wszystkich komponentów SmartHome w ramach systemu wibutler umożliwia precyzyjne określenie wymaganej ilości ciepła.
  • Aplikacja wibutler pozwala na indywidualne tworzenie planów tygodniowych oraz dostosowanie pracy systemu wibutler i wszystkich innych urządzeń do indywidualnych wymagań.
  • Użytkownik ma także możliwość przesłania na smartfona wiadomości w przypadku wystąpienia usterki.
  • Smartfon lub tablet umożliwiają ustawienie temperatury. Wybrana temperatura może zostać indywidualnie ustawiona dla każdego pomieszczenia.

Dalsze informacje na temat systemu wibutler

Portal WOLF
Poziom serwisowy

Skorzystaj z możliwości komfortowego sterowania systemu ogrzewania niezależnie od aktualnej lokalizacji. Portal firmy WOLF umożliwia uzyskanie pełnego dostępu do wybranego systemu grzewczego. 

Dowiedz się więcej