PL
  • Home
  • Technika wentylacyjna

Technika wentylacyjna
Kompetencja i wydajność z systemem

WOLF to jeden z wiodących dostawców urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych w Europie. Inwestorzy budowlani, projektanci, architekci i konstruktorzy urządzeń ufają nam, ponieważ oferujemy bardzo innowacyjne, uniwersalne, skuteczne i bezobsługowe kompleksowe systemy, a jednocześnie zapewniamy doskonałą obsługę.

Produkty i systemy

Oferujemy nie tylko gotowe urządzenia, zoptymalizowane do zastosowań standardowych, lecz również modułowe i indywidualne rozwiązania odpowiadające złożonym wymaganiom.

Zakresy zastosowania

Od indywidualnych rozwiązań higienicznych w segmencie klinicznym, przez urządzenia do pływalni i z wbudowaną pompą ciepła, po urządzenia przemysłowe do zastosowań ATEX: tutaj można znaleźć najbardziej pasujące rozwiązania systemowe, dostosowane specjalnie do wymagań.

Technologie i komponenty

W naszych klimatyzatorach od obudowy po poszczególne komponenty stosujemy najbardziej innowacyjne technologie. Nasze produkty na życzenie klientów dostarczamy również z kompletnym okablowaniem i regulatorem oraz szafą sterowniczą.

Usługi i narzędzia

Skorzystaj z naszej oferty usług cyfrowych w zakresie obróbki powietrza i technicznego wyposażenia budynków, aby ułatwić sobie codzienną pracę oraz zyskać więcej czasu na ważne rzeczy w życiu.