PL

OCZYSZCZACZ POWIETRZA AIRPURIFIER FIRMY WOLF
BŁYSKAWICZNE ROZWIĄZANIE ZAPEWNIAJĄCE ZDROWY KLIMAT W POMIESZCZENIU

W dobie trwającej pandemii koronawirusa systematyczne wietrzenie stanowi jeden z najskuteczniejszych sposobów walki z gromadzącymi się szkodliwymi cząsteczkami, takimi jak np. wirusy lub bakterie przenoszone w aerozolach. Oczyszczacze powietrza to nie tylko skuteczne, ale i elastyczne rozwiązanie. Doskonale sprawdza się przede wszystkim jesienią i zimą, zwłaszcza w pomieszczeniach, których nie można przewietrzyć lub jest to utrudnione.

INNI OPIERAJĄ SIĘ NA OBIETNICACH – MY MAMY TO, CZEGO POTRZEBA:
NAJCICHSZY OCZYSZCZACZ POWIETRZA W SWOJEJ KLASIE.

określone przez TÜV*

 • Od 28 dB(A) do 42 dB(A)
 • W zakresie od 400 m³/h do 1200 m³/h

WIELE OBSZARÓW ZASTOSOWANIA
WYSTARCZY USTAWIĆ, PODŁĄCZYĆ... I GOTOWE!

Dzięki najprostszej możliwej instalacji typu plug&play urządzenie WOLF Airpurifier z powodzeniem można zastosować wszędzie tam, gdzie standardowa krótka i intensywna wentylacja nie jest możliwa lub nie wystarcza. Ten produkt świetnie sprawdzi się w bardzo wielu miejscach, od sal lekcyjnych, przedszkoli, żłobków, restauracji, sal konferencyjnych, przestrzeni eventowych i biur, poprzez gabinety lekarskie, apteki czy centra fitness, aż po sklepy.  


SZKOŁY, PRZEDSZKOLA I ŻŁOBKI

WOLF Luftreiniger Schule

Trwająca pandemia koronawirusa spowodowała, że całe społeczeństwo, a przede wszystkim placówki edukacyjne, muszą stawić czoła poważnym wyzwaniom.

   

GASTRONOMIA I HOTELARSTWO

WOLF Luftreiniger Gastronomie, Eventlocation

W dobie obecnej pandemii koronawirusa potrzebne są szybkie, proste i skuteczne rozwiązania umożliwiające wentylację w lokalach gastronomicznych, hotelach i przestrzeniach eventowych.

   

STUDIA FITNESS I GABINETY SPA

WOLF Luftreiniger Fitnessstudio

Systematyczna wymiana powietrza jest szczególnie istotna w studiach fitness. Wysiłek fizyczny skutkuje zwiększoną częstotliwością oddechów, co z kolei powoduje wyższą zawartość aerozoli w powietrzu.

Więcej informacji

Zwłaszcza w obecnej sytuacji epidemicznej wysoce wydajne oczyszczacze powietrza mogą poprawić jego jakość, umożliwiając osiąganie wysokich wyników sportowych przy jednoczesnej dbałości o higienę. Ustawiając w studio oczyszczacz powietrza, można uniknąć nieprzyjemnych przeciągów, które są istną zmorą szczególnie w zimie.

   

SEKTOR HANDLOWO-USŁUGOWY

WOLF Luftreiniger Einzelhandel

Czyste powietrze w pomieszczeniach pozytywnie wpływa na samopoczucie klientów sklepów.

Więcej informacji

Z uwagi na wyposażenie sklepów oraz ściany z regałami naturalna, swobodna wymiana powietrza jest tam bardzo utrudniona, a niekiedy wręcz niemożliwa. Zwłaszcza przy obowiązujących obecnie obostrzeniach sanitarnych takie miejsca jak piekarnie, drogerie, sklepy z artykułami specjalistycznymi, salony fryzjerskie czy gabinety kosmetyczne mogą za sprawą oczyszczaczy powietrza zapewnić klientom poczucie bezpieczeństwa.

   

GABINETY LEKARSKIE I FIZJOTERAPEUTYCZNE ORAZ APTEKI

WOLF Luftreiniger Arztpraxen, Apotheken

Szczególnie ścisły reżim sanitarny potrzebny jest przede wszystkim w poczekalniach i gabinetach zabiegowych, gdzie przebywają pacjenci.

Więcej informacji

Z uwagi na podwyższone niebezpieczeństwo zakażenia w gabinetach lekarskich należy nie tylko przeprowadzać dezynfekcję wszystkich powierzchni i pomieszczeń, ale trzeba także zadbać o jak największą czystość powietrza, którym oddychamy w pomieszczeniu, usuwając z niego zawiesiny/aerozole i drobnoustroje chorobotwórcze. Oczyszczacze powietrza chronią zarówno pracowników, jak i przede wszystkim pacjentów, którymi są głównie osoby starsze, będące w grupie ryzyka.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

KORZYŚCI W SKRÓCIE

WOLF Airpurifier Produktbild
 • Współczynnik filtracji powietrza: do 6 razy na godzinę.
 • Wysoce skuteczny stopień separacji: w przypadku filtrów HEPA H14 do 99,995%* (np. bioaerozole i szkodliwe substancje).
 • Filtracja zapachów: zamontowany z przodu filtr z węglem aktywnym usuwa nieprzyjemne zapachy.
 • Bardzo cicha praca: tylko 34 dB(A) w trybie normalnej pracy za sprawą najnowocześniejszych wentylatorów EC i wysoce wydajnych tłumików.
 • Niskie zużycie energii: minimalny pobór mocy elektrycznej (w trybie normalnej pracy mniej niż 150 W) pozwala oszczędzić na kosztach energii.
 • Czujnik obecności: dodatkowo ogranicza zapotrzebowanie na energię, urządzenie pracuje bowiem tylko wtedy, gdy jest potrzebne.
 • Plug&Play: wystarczy podłączyć urządzenie do gniazdka, nie jest potrzebne dodatkowe okablowanie.
 • Różne stopnie pracy: umożliwiają optymalne ustawienie w zależności od powierzchni pomieszczenia.
 • Kontrola filtrów: przypomnienie o kolejnej wymianie filtra. 
WOLF Teaserbild Airpurifier

OCZYSZCZACZ POWIETRZA FIRMY WOLF
Airpurifier

Poznaj wszystkie dane techniczne najcichszego oczyszczacza powietrza w swojej klasie – AirPurifier.

Dowiedz się więcej

WAŻNE KRYTERIA PRZY WYBORZE DOBREGO OCZYSZCZACZA POWIETRZA

 1. Dobre oczyszczacze powietrza muszą być w stanie przetłoczyć lub przefiltrować całe powietrze w pomieszczeniu co najmniej cztery, a optymalnie sześć razy na godzinę. Mniejsza wymiana powietrza umożliwia jedynie usunięcie z powietrza w pomieszczeniu drobnego kurzu lub pyłków, jak dowodzą najnowsze badania. Nie pozwala natomiast w wystarczającym stopniu obniżyć stężenia aerozoli.
 2. Prawdziwy precyzyjny filtr HEPA zgodny z normą DIN EN 1822 dotyczącą filtrów: z uwagi na to, że termin „filtr HEPA” nie jest zastrzeżony, wiele firm korzysta z niego, oferując urządzenia, które nie spełniają jednak funkcji opisanych przez producenta. Prawdziwy filtr HEPA H14 usuwa do 99,995% cząsteczek aerozoli i jest certyfikowany zgodnie z normą DIN EN 1822.
 3. Głośność: urządzenie, które nie przeszkadza, nie trzeba go wyłączać. Jest to szczególnie ważne np. w salach lekcyjnych, gdzie atmosfera powinna sprzyjać koncentracji. Zgodnie z VDI 6040 lub normą DIN EN 15251 obowiązuje tam maksymalny poziom ciśnienia akustycznego skorygowany charakterystyką częstotliwościową A równy 35 dB(A), co odpowiada mniej więcej głośności w bibliotece lub cichej sypialni.
 4. Konstrukcja zgodna z VDI 6022: aby oczyszczacze powietrza i urządzenia wentylacyjne same nie stały się z biegiem czasu źródłem zanieczyszczenia powietrza, niezwykle istotna jest odpowiednia konstrukcja i budowa. Muszą być wykonane z odpowiednich, solidnych i łatwych w czyszczeniu materiałów. Kupując oczyszczacz powietrza, należy zatem koniecznie sprawdzić, czy został skonstruowany zgodnie z VDI 6022.

*poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1 m wg normy DIN EN ISO 11203 odpowiadający natężeniu przepływu powietrza od 400 do 1200 m³/h

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT OCZYSZCZACZY POWIETRZA FIRMY WOLF JUŻ TERAZ

Czy interesują Pana/Panią nasze produkty, czy chodzi o niezobowiązującą konsultację?
Imię *
Nazwisko *
Firma / organizacja

Rodzaj obiektu:

Liczba wymaganych urządzeń (możliwe wiele odpowiedzi): *

Liczba/ilość
Kod pocztowy *
Miejscowość *
Adres e-mail *
Numer telefonu
Wiadomość:

* Wypełnić pola oznaczone (*).