PL

INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE NA NAJMNIEJSZEJ PRZESTRZENI
Centrale energetyczne WOLF

Cechą szczególną wiedzy firmy WOLF są unikalne kompetencje systemowe. Jako jedyny producent w Europie oferujemy cały zakres techniki klimatyzacyjnej i grzewczej z jednej ręki: wentylację, klimatyzację, chłodzenie, ogrzewanie, nawilżanie i osuszanie, odzysk energii przez systemy indywidualne, najnowocześniejszą technikę grzewczą z dopływem ciepłej wody przez gazowy/olejowy kocioł kondensacyjny, kogenerację (BHKW), pompy ciepła i technikę solarną.

Wszystko to łączymy w jednym niezawodnym i niezwykle wydajnym systemie. Wielu klientów korzysta z bezpieczeństwa optymalnie dostosowanych systemów z obszerną techniką sterowania i regulacji – nie znamy problemów z łączeniem modułów.

Specjalnym „rozwiązaniem All in One” firmy Wolf jest na przykład rozwiązanie na dach dla gastronomii systemowej. Głównym elementem instalacji jest urządzenie RLT z wbudowanym chłodzeniem, ogrzewaniem, przygotowaniem ciepłej wody i bardzo wydajnym systemem odzysku ciepła. Użytkownik może dokonać wyboru spośród wszystkich urządzeń grzewczych. To kompleksowe rozwiązanie funkcjonuje całkowicie niezależnie z urządzeniami pomiarowymi, sterującymi i regulującymi firmy WOLF.

Oczywiście jest ono kompatybilne z systemem zarządzania budynkiem użytkownika i może zostać rozbudowane w miejscu montażu poprzez odbiorniki, takie jak dodatkowe kurtyny powietrzne, grzejniki lub obwody grzewcze. Każde urządzenie jest dostarczane w stanie całkowicie gotowym do podłączenia i może zostać od razu zamontowane na dachu budynku, minimalizując przerwy w eksploatacji.

Ponieważ wszystko jest zainstalowane na ramie podstawowej, wystarczy jednorazowe podniesienie na dach.

 • Zintegrowana
  maszyna chłodnicza

  do wszystkich potrzeb 

 • Zintegrowana
  szafa sterownicza

  kompletnie okablowana z WOLF WRS-K

  Dowiedz się więcej

 • Zintegrowany
  gazowy kocioł kondensacyjny WOLF CGB-2

  z najnowocześniejszą technologią kondensacyjną do obciążeń szczytowych (przykład instalacji)

  Dowiedz się więcej

 • Zintegrowana
  zasobnik wody pitnej 120 l

  WOLF CSW-120

  Dowiedz się więcej

 • Moduł komunikacyjny
  Link pro

  do sterowania za pomocą aplikacji i portalu Smartset (opcja)

  Dowiedz się więcej