PL
WOLF - Perfekcyjnie dopasowany do Ciebie
WOLF Technika Grzewcza
Dowiedz się jak WOLF spełnia najwyższe oczekiwania dotyczące czystego ciepła
WOLF gotowy na rządowy program
WOLF w programie CZYSTE POWIETRZE
Produkty WOLF Technika Grzewcza możesz zastosować w programie Czyste Powietrze
  • Home
  • Klienci indywidualni

  Klienci indywidualni

  Nasza polityka polega na pełnej koncentracji na potrzebach klienta i jego zrozumieniu. W centrum naszego myślenia i działania zawsze znajduje się człowiek. Prowadzone przez firmę WOLF działania badawczo-rozwojowe wychodzą na przeciw zapotrzebowaniu ludzi, którzy poszukują jak najlepszego klimatu w pomieszczeniach. Konsekwentne stosowanie architektury systemowej i innowacyjnych oraz wysokowydajnych produktów sprawiło, że w ciągu ostatnich pięciu dziesięcioleci, firma WOLF stała się przedsiębiorstwem wyznaczającym branżowe standardy.

  Nasza oferta obejmuje dzisiaj różne typoszeregi gazowych i olejowych urządzeń kondensacyjnych, pomp ciepła, systemów zasobników, systemów solarnych, systemów klimatyzacji, wentylacji, sterowania oraz kogeneracji. W obszarze modułowych klimatyzatorów dla branży rzemieślniczej i przemysłowej, firma WOLF jest wiodącym, europejskim producentem.

  Poznaj ofertę produktów WOLF

  Naturalne ciepło w Twoim domu

  Zastanawiasz się jak wybrać nowoczesne i energooszczędne ogrzewanie albo wentylację do Twojego domu? Potrzebujesz solidnych rozwiązań, które zadbają o komfort i zdrowie domowników na długie lata? Poznaj zalety marki Wolf oraz nasze urządzenie, które dostarczą naturalne ciepło i spokój.

  Istotne informacje o klimacie w pomieszczeniach

  Optymalny klimat w pomieszczeniach jest jednym z najważniejszych elementów poczucia komfortu. Nawet jeżeli przeciętny użytkownik nie zdaje sobie z tego sprawy, czynnik ten ma duży wpływ na życie ludzi.

  Więcej o klimacie w pomieszczeniach

  Mann mit Handy

  SmartHome
  może zmienić Twoje życie

  Telefon typu smartfon, tablet lub komputer PC może posłużyć do wielu czynności dotyczących domu i mieszkania. Przykładem może być sterowanie oświetleniem lub urządzeniami elektrycznymi.

  Porady dotyczące systemu SmartHome

  System ogrzewania
  optymalny dla mojego trybu życia

  Czy można lepiej dobrać urządzenie uwzględniając charakterystykę budynku? Pompa ciepła, olejowe lub gazowe kotły kondensacyjne i system solarny to nowoczesne urządzenia grzewcze przystosowane do indywidualnego dopasowania i zapewniające bardzo wysoką sprawność.

  Porady dotyczące ogrzewania

  Wolf Wohnraumlüftung

  SYSTEMY WENTYLACYJNE ZAPEWNIAJĄ ZDROWIE I WYŻSZĄ JAKOŚĆ ŻYCIA

  Zapoznaj się z wpływem jakości powietrza na jakość życia i z istotnymi informacjami dotyczącymi montażu nowych instalacji oraz modernizacji posiadanych systemów.

  Dalsze informacje

  Program rządowy "Czysta energia"

  Rządowy projekt "Czyste Powietrze" został przygotowany z myślą o właścicielach domów jednorodzinnych. Program dofinansowań do zabiegów termomodernizacyjnych oraz propawy zarządzania energią w budynkach jednorodzinnych...

  Dowiedz się więcej

  Wolf Serwis

  Dotrzymuje słowa.

  Niezawodny serwis i wysokie standardy jakościowe to fundament wysokiej klasy serwisu.

  Dalsze informacje